Okavango – Frans Lanting

11 Eki Okavango – Frans Lanting

Güzel bir kampanya görünce dayanamyorum ve hemen satın almaya başlıyorum. İşte böyle bir kampanyayı idefix Taschen yayınları için yapınca hemen saldırıya pardon satın almaya geçtim. Normal piyasa fiyatından %60 daha uygun satılan fotoğraf albümleri ve tipografi ile ilgili bir kitabın yanısıra, jazz ve Taschen film derlemesini de satın aldım. Normal şartlarda bu alışverişin çok yüksek bir tutarı olması gerekirken bu indirim ile çok komik rakamlara satın aldım.

Taschen gibi bir yayıncının hazırladığı bir çok eser arşivlik oluyor biliyorsunuz. İşte bu eserlerden biri de Okavango. Fotoğraf sanatçısı Frans Lanting’in Okavango’da çektiği eşsiz fotoğrafları derleyen bir fotoğraf albümü. İçinde bakmaya doyamayacağınız fotoğrafların yanı sıra, oldukça detaylı bilgiler de yer almakta. National Geographic adına görev yaptığı yıllarda çektiği fotoğralara yer veren sanatçı, Okavango ‘nun hayvanlarını ve doğasını en iyi şekilde resmetmiş. Albümün başında bir önsözü de bulunan sanatçı, afrikanın başka hiçbir yere benzemediğini, eşsiz olduğunu da dile getirmiş.

Bu tip albümlerden hoşlananlara tavsiye edeceğim bir fotoğraf albümü. Fakat tavsiyem indirim zamanlarını takip edin ya da yurt dışı siteleri takip edin. Tabi şunu da unutmayın yurt dışı alımlarında kargo ücreti oldukça yüksek gelebilir aman dikkat.

Detaylı bilgi için Taschen sitesine gidin
Satın almak için tıklayınız

okavango-frans-lanting-1

okavango-frans-lanting-2

okavango-frans-lanting-3

okavango-frans-lanting-4

okavango-frans-lanting-5

Kitap adı: Okavango
Orijinal adı: Okavango
Yazar: Frans Lanting
Yayınevi: Taschen
Sayfa: 252
Baskı: 2013
Tür: Sanat, Fotoğraf

#Okavango – Frans Lanting #Okavango #Frans Lanting

Metin Yılmaz
metin@metinyilmaz.com.tr

İzmir doğumlu. Web geliştirme uzmanı olarak çalışır. Seyahat etmeyi sever. Okumayı sever. İstanbul'da yaşar, Ege'yi özler.

Yorum yok

Yorum yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

error: Yazılar izinsiz kopyalanmamalı!
Send this to a friend